Kaip užsisakyti

Užsisakyti Paprasta!

Prekes pas mus galite užsisakyti keletu būdu. Papraščiausia i greičiausia yra skambinti tel. 8 685 68158 ir susitarti dėl užsakymo. Taip pat galite susitarti rašydami el paštu: info@vga.lt arba naudojantis mūsų užsakymų sistemą, kuriuos naudojimosi detales instrukcijas matote apačioje.

Užsakymų sistemos instrukcijos:

1. Išsirinkite prekę ir paspauskite mygtuką  Į KREPŠELĮ  šalia jos. Prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį.

2. Kai Jūsų pasirinkta prekė bus įdėta į prekių krepšelį, atsidarys langelis, kuria galėsite pasirinkit eiti į prekių krepšelį arba   PIRKTI . Jei norėsite pasirinkti daugiau VGA.LT prekių ir jų užsisakyti, paspauskite ant  NARŠYTI TOLIAU  .

Prekės, kurias jau įsidėjote į prekių krepšelį, ten liks tol, kol patvirtinsite užsakymą arba išimsite iš krepšelio. Todėl galite grįžti ir peržiūrėti kitas VGA.LT prekes, užsisakyti, ir vėl grįžti į prekių krepšelį paspaudę 'Prekių krepšelis' svetainės viršuje (dešinėje pusėje).

3. Savo krepšelyje galėsite peržvelgti savo išsirinktas prekes prieš pradedant užsakymą. Jei norite išimti kurią nors prekę iš krepšelio, paspauskite 'X' gaminio dešinėje.

4. Jūs bent kada galite papildyti savo užsakymą kitomis prekėmis. Tiesiog paspauskite VGA logotipą puslapio viršuje - kairėje ir naršykite toliau.

5. Norėdami pradėti prekių užsakymą, prekių krepšelyje paspauskite mygtuką  PIRKTI .

6. Toliau sekite instrukcijas mūsų 5-kiuose užsakymo žingsniuose. 2-ame žingsnyje - užpildykite reikiamą informaciją, o 3-čiame pasirinkite kokiu būdu norite atsiimti / gauti savo užsakymą..


7. Penktame žingsnyje patvirtinkite užsakomas prekes ir į Jūsų e.paštą nedelsiant bus išsiųstas laiškas, patvirtinantis, kad Jūsų užsakymas buvo gautas.

8. Jūsų užsakymą peržiūrėsime ir patvirtinsime kaip įmanoma greičiau. Jei nesulaukiate užsakytos prekės per 2 darbo dienas, skambinkite  mums tel. 8 685 68158

9. Viską patvirtinus ir gavus pervedimą jūsų užsakymą pristatysime kaip įmanoma greičiau. Jei nesulaukiate užsakytos prekės per 3-5 darbo dienas, skambinkite  mums tel. 8 685 68158

10. Jeigu norite prekes isgyti tiesiogiai, Kaune , skambinkite, nes reikia patikrinti ar turime ir susitarti dėl atvykimo laiko.

11. Jei Jums reikia konsultacijos del prekės, patarimo kaip užsisakyti, prašome kreiptis į mus telefonu 8 685 68158